Вівторок, 16.07.2019, 22:44 | Приветствую Вас Гість

Управляем футбольным клубом

Шукаємо менеджерів! - Страница 2 - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: metr93  
Форум » Загальний форум » Активісти проекту - справжні прихильники нашого футболу! » Шукаємо менеджерів! (пропонуємо роботу для менеджерів)
Шукаємо менеджерів!
Едуард_ЛеоновДата: Середа, 27.02.2008, 22:30 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Не в мережі
MaximKlimoff, чудовий варіант, але це для мене персонально це зараз важкувато - зломав ногу wink . А вже за кілька місяців (тижнів) повстануть серйозні адміністративні питання - сотні людей водночас. У ручному режимі цього не зробиш-1, кожного не переконаєш у своїх персональних добрих намірах-2, якась курва напише у прокуратуру, що орудує шайка шахраїв і запаришся писати їм (прокуратурі) пояснення-3, 4, 5... sad Тому паралельно з існуючим способом, яким я за допомогою друзів з неушкодженми ногами скористаюся найближчим часом, треба опрацьовувати кільа альтернативних з підвищенним рівнем індивідуальної безпеки.

Добавлено (27.02.2008, 22:30)
---------------------------------------------
MaximKlimoff, Я тут новенький, не знаю, чи обговорювалися ці питання, але знов поділюся інформацією. Реєстрація ВГО процес затяжний через бюрократію мінюсту. Піде реально на менше півроку з моменту першого до них звернення.
Реєструвати треба ВМГО (молодіжну), бо реєстрація безкоштовна (окрім нотаріуса і накладних витрат). Крім того через рік після реєстрації ВМГО на відміну від ВГО можуть претендувати на дердавні гранти від Мінсімї,молоді,спорту.
Перший етап - тупо троє йдуть до нотаріуса і у межах ста гривень оформлюють заяву про реєстрацію шляхом повідомлення. Тільки до цього треба уточнити форму заяви, бо за найменшу помилку мінюст забракує, а нотаріус збагатіє ще на сотню wink

 
MaximKlimoffДата: Середа, 27.02.2008, 23:12 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 291
Репутація: 10
Статус: Не в мережі
Едуард_Леонов, с нотариусом уже консультируемся, регистрацию хотим оформить не путем сообщения, а подавать заявку
 
Едуард_ЛеоновДата: Четвер, 28.02.2008, 01:56 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Не в мережі
MaximKlimoff, щодо реєстрації є один нюанс - якщо зареєструватися шляхом повідомлення - то де-юре організація вважається створеною.
Це не заважає проводити процес державної реєстрації (набуття статусу юридичної особи), але дає можливість діяти як організація. Якщо цього не зробити, а просто реєструвати юридичну особу, то організація не буде існувати аж до видачі мінюстом свідоцтва про реєстрацію і вся діяльність у паганому випадку буде класифікуватися як діяльність незаконного громадського утворення.
 
kuvitalДата: Середа, 19.11.2008, 11:41 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Активисты
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Не в мережі
Я поддерживаю Едуард_Леонов"а в том, что НЕОБХОДИМО создать не ГО, а АО!!! я уверен на 250%, что люди подтянутся - будет уверенность. Я уже неоднократно писал об этом, продублирую сюда мои доводы:
В отличии от английской версии проекта, в Украине предлагается создать "Громадське об'єднання". Минусы для участников: 1)участники не смогут получать прибыль (если будет). Ведь фактически они являются владельцами клуба и его спонсорами. Да, в Украине % 90 клубов, владельцы которых не только не получают прибыль, но работают "в убыток". Но... - 2)у таких владельцев есть права на этот клуб (контрольный пакет акций) - то, что можно пощупать руками. И если у него откуда-то уходит (из кармана), то он знает куда это приходит (в клуб - его репутацию - цену акций клуба). Вот люди, которые участвуют в английском прототипе проекта "MyFootballClub" имеют самые настоящие акции клуба (51%), которые они могут продать.

Добавлено (19.11.2008, 11:41)
---------------------------------------------
И еще...
На какую целевую аудиторию Вы рассчитываете? Наверное же, в большей степени, на людей рабочих, семейных (серьезных), а какой семьянин в нашей стране сможет выкладывать 30грн/мес без проблем на игрушки (ведь он от этого проекта будет получать только "драйв")?.. Даже если он и будет платить деньги за "игру", то когда это ему надоест, он без проблем перестанет платить взнос, тем самым подвергнет проект на провал... А в случае АО он будет вкладывать эти деньги в свои же акции, и в то же время "получать драйв", чувствуете разницу? :-) АО более привлекательней для народа. Людям нужно как на рынке - ты-деньги, тебе-картошку. Так и тут нужно - ты-деньги, тебе-акции! Думайте, решайте... но, я, например, очень загорелся этим проектом, когда узнал о его существовании в Англии, решил поискать его у нас, нашел, а тут - ГО!!! Ведь в Англии же сделали АО и уже клубом руководят, а у нас - ГО и только 1000чел. (если есть). Пока не будет АО - денег не дам (я думаю, это не только моя позиция - люди боятся кидалова, товарищи! smile )
P.S. Кстати, а где счетчик кол-ва зареганых, как в России. Не могу найти, сколько нас уже?

 
nikolay_sДата: Середа, 16.12.2009, 13:59 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Не в мережі
Приветствуем всех кто проникся идеей, и желает вложить свою лепту в создании команды!
Для начала давайте оживим сайт! Оставляйте письма, пожелания, просто поздравления или выскажите свои возражения! Заходите ежедневно, и давайте ложить по кирпичику, ребята!! Фундамент есть!!! Давайте вместе идти к Успеху!
 
Форум » Загальний форум » Активісти проекту - справжні прихильники нашого футболу! » Шукаємо менеджерів! (пропонуємо роботу для менеджерів)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Форма входа
Друзья сайта
Футбольні новини
Статистика
Наш опрос
Я готовий щомісяця вкладати в свій клуб:
Всього голосів: 451